Hírek
2018. Április 30. 05:00, hétfő |
Belföld
Forrás: mti
Országszerte megteltek a szállodák
Országszerte megteltek a szállodák a négynapos hosszú hétvégén - számolt be az M1 aktuális csatorna vasárnap délelőtti híradójában.
A szállás.hu adatai szerint a hosszú hétvége több mint négyszeres forgalmat hoz a magyarországi szálláshelyeknek. Sok hotel, panzió és vendégház teljesen megtelt - tették hozzá.
A riport szerint a legnépszerűbb belföldi úti cél Eger és Gyula, de Siófok, Pécs, Hajdúszoboszló is kedvelt.
Elekes Tamás, a Hotel Eger & Park recepcióvezetője az M1-nek elmondta: sok program van a városban és a szállodában is: vannak vizes rendezvények, szervezett városnézés, de boros és gyermekprogramokkal is készültek vendégeiknek.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Július 23. 07:22, csütörtök | Belföld
Lemondott Nagy Gábor Bálint legfőbb ügyész
Nagy Gábor Bálint legfőbb ügyész szerdán benyújtotta lemondását, az erről szóló közlemény az ügyészség honlapján jelent meg.
2026. Július 23. 07:21, csütörtök | Belföld
Vitézy Dávid ismertette a vasútfejlesztés tízéves programját, az M3-as metró meghosszabbítását is bejelentette
Vitézy Dávid és Magyar Péter ismertette a tizenöt éves Baross Gábor Terv következő tíz évre szóló vasútfejlesztési munkatervét.
2026. Július 22. 16:00, szerda | Belföld
Bóna Szabolcs: ideje visszaadni az agrárkamarát a gazdálkodóknak
Ideje visszaadni az agrárkamarát a gazdálkodóknak - írta az agrár- és élelmiszergazdaságért felelős miniszter a Facebook-oldalán kedden.
2026. Július 22. 14:00, szerda | Belföld
Forsthoffer Ágnes: azon dolgozom, hogy kevesebb legyen az indulat és több a kölcsönös tisztelet
Kevesebb indulat és több kölcsönös tisztelet megteremtésére törekszik Forsthoffer Ágnes, a köztársasági elnök jogköreit gyakorló házelnök, aki erről kedden napirend előtt beszélt az Országgyűlés ülésén.
