Hírek
2017. Február 13. 07:48, hétfő |
Belföld
Forrás: mti
Öt balesetben öten haltak meg a hétvégén
Öt balesetben öten haltak meg a hétvégén az ország közútjain - közölte a rendőrség hétfő reggel internetes oldalán.
Az Országos Rendőr-főkapitányság (ORFK) közleménye szerint az elmúlt 72 órában a rendőrök 97 személyi sérüléses közúti közlekedési baleset helyszínén intézkedtek, öt közlekedési balesetben öt személy életét vesztette, 19 súlyos és 73 könnyű sérüléssel végződött.
A rendőrök 621 embert fogtak el, közülük 125-öt körözés alapján, 415-öt pedig bűncselekmény elkövetésén értek tetten. 620 embert állítottak elő, köztük 254-et bűncselekmény elkövetésének gyanúja, 53-at pedig ittas vezetés miatt. Biztonsági intézkedésre 408 esetben volt szükség, ezen belül a hideg időjárás miatt közterületen 6 esetben intézkedtek a rendőrök - olvasható a police.hu oldalon.
Fotó: illusztráció
Ezek érdekelhetnek még
2026. Június 08. 07:03, hétfő | Belföld
Szimpátiatüntetést tartottak a lemondásra felszólított közjogi méltóságok és állami intézményvezetők mellett Budapesten
Szimpátiatüntetést tartottak a Magyar Péter miniszterelnök által lemondásra felszólított közjogi méltóságok és állami intézményvezetők mellett vasárnap Budapesten, a Sándor-palotánál.
2026. Június 07. 16:00, vasárnap | Belföld
Munkaerőhiánytól tartanak a vendégmunkások alkalmazásának szigorítása kapcsán
A gazdaság növekedési kilátásainak romlásától tartanak szakmai szervezetek a vendégmunkások munkavállalási lehetőségeinek szigorítása miatt
2026. Június 07. 16:00, vasárnap | Belföld
Kármán András: bizalmat kapott Magyarország és a jelenlegi gazdaságpolitikai irány a három nagy hitelminősítőtől
Bizalmat kapott Magyarország és ezzel a jelenlegi költségvetési, gazdaságpolitikai irány is
2026. Június 07. 13:00, vasárnap | Belföld
Lannert Judit: az iskolai autonómia erősítésére és gyermekközpontú közoktatási irányításra van szükség
Az iskolai autonómia erősítésére, valamint főleg a gyermekközpontúságra és a kompetenciákra fókuszáló közoktatási irányítás létrehozására van szükség
