Hírek
2021. Szeptember 22. 08:00, szerda |
Belföld
Forrás: infovárosok/police.hu
…pont, amikor kimászott az ablakon
A rendőrök tetten érték azt a férfit, aki betört egy családi házba Ózdon.
Lopás vétség elkövetésének megalapozott gyanúja miatt folytat eljárást az Ózdi Rendőrkapitányság egy 33 éves helyi férfival szemben. A gyanúsított 2021. szeptember 13-án a délelőtti órákban betört egy ózdi családi házba, ahol különböző értékeket, például öngyújtó, óra más különféle országokból származó kisebb címletű pénzt, ékszert pakolt egy szatyorba, hogy ellopja azokat – közölte a rendőrség.
A férfit akkor érték tetten a rendőrök, amikor kilépett a ház ablakán.
A sértett házába telepített jelzőrendszer, gyakorlatilag percek alatt mozgósította a rendszert, így a jelzésre érkező rendőrök tetten érhették a tolvajt, aki már a helyszínen beismerte tettét.
Kiss Attila vezérőrnagy, a Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Rendőr-főkapitányság vezetője dicséretben és jutalomban részesítette az eredményes felderítésben résztvevő rendőröket. A megyei rendőr-főkapitány az elismerést a Telmon Kft. ügyvezető igazgatójával adta át szeptember 21-én Miskolcon.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Július 23. 07:22, csütörtök | Belföld
Lemondott Nagy Gábor Bálint legfőbb ügyész
Nagy Gábor Bálint legfőbb ügyész szerdán benyújtotta lemondását, az erről szóló közlemény az ügyészség honlapján jelent meg.
2026. Július 23. 07:21, csütörtök | Belföld
Vitézy Dávid ismertette a vasútfejlesztés tízéves programját, az M3-as metró meghosszabbítását is bejelentette
Vitézy Dávid és Magyar Péter ismertette a tizenöt éves Baross Gábor Terv következő tíz évre szóló vasútfejlesztési munkatervét.
2026. Július 22. 16:00, szerda | Belföld
Bóna Szabolcs: ideje visszaadni az agrárkamarát a gazdálkodóknak
Ideje visszaadni az agrárkamarát a gazdálkodóknak - írta az agrár- és élelmiszergazdaságért felelős miniszter a Facebook-oldalán kedden.
2026. Július 22. 14:00, szerda | Belföld
Forsthoffer Ágnes: azon dolgozom, hogy kevesebb legyen az indulat és több a kölcsönös tisztelet
Kevesebb indulat és több kölcsönös tisztelet megteremtésére törekszik Forsthoffer Ágnes, a köztársasági elnök jogköreit gyakorló házelnök, aki erről kedden napirend előtt beszélt az Országgyűlés ülésén.
