Hírek
2017. Április 14. 08:07, péntek |
Belföld
Forrás: mti
Rendőri intézkedés közben halt meg egy őrjöngő férfi Budapesten
Rendőri intézkedés közben meghalt csütörtök délután egy férfi Budapesten - közölte a police.hu.
A Rákóczi út egyik házába azzal hívták ki a járőröket, hogy a folyosón egy férfi őrjöng, cserepeket dobál, ablakokat tör be - írták. Mivel a rendőrökkel szemben is - egyik kezében vascsővel, a másikban fűrésszel - fenyegetően lépett fel, vegyi eszközt és testi kényszert alkalmaztak ellene, majd megbilincselték.
A férfi a rendőrautóban lett rosszul, eszméletét vesztette, és sem a rendőröknek, sem az általuk ki hívott mentőknek nem sikerült őt újraéleszteniük.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Január 20. 07:12, kedd | Belföld
MÁV-csoport: 13 százalékot meghaladó keresetnövekedés az idén
A kiegészítő bérfejlesztéssel a MÁV-csoport dolgozóinak alapbére 9,6 százalékkal nő, az összes emelést és juttatást beleszámolva 13 százalékkal kereshetnek többet az idén
2026. Január 20. 07:07, kedd | Belföld
NAK-Magosz: online petíció indult az élelmiszer-biztonság és magyar gazdák védelmében
2026. Január 20. 07:06, kedd | Belföld
A Mol szándéknyilatkozatot írt alá a szerb NIS többségi tulajdonának megvásárlásáról
2026. Január 19. 07:25, hétfő | Belföld
Izraeli-palesztin - Orbán Viktor közzétette Donald Trump meghívólevelét a gázai Béketanácsba
Közzétette vasárnap a Facebookon Orbán Viktor miniszterelnök azt a levelet, amelyben Donald Trump amerikai elnök meghívja Magyarországot a gázai Béketanácsba, és azt is közölte, hogy elfogadta a felkérést.
