Hírek
2022. December 12. 09:14, hétfő |
Belföld
Forrás: Rendőrség
Rendőrök ásták ki a hófúvásban elakadt autót a Bakonyban
Két kisgyermek is utazott a gékocsiban.
Egy férfi tett bejelentést a rendőrségre 2022. december 11-én 13 óra után néhány perccel, hogy személyautójával a 82-es főútról lehajtott egy mellékútra az Olaszfalunál lévő leágazó után, majd ott elakadt a nagy hóban és nem tud kijutni onnan.
A férfival két kisgyermek is utazott a gépkocsiban. A kiérkező egyenruhások lapáttal kiásták a megsüllyedt jármű kerekeit, amelyet végül egy civil autó segítségével kihúztak a hóból. Szerencsére senkinek nem esett bántódása, az érintett járműben elegendő üzemanyag volt, így az édesapa fűteni tudta az autót a gyerekeknek a mentés idejére is.

Ezek érdekelhetnek még
2026. Március 07. 10:00, szombat | Belföld
Szijjártó Péter: Magyarország nem kér a zsarolásból, nem kér a fenyegetőzésből
A fenyegetőzés és a zsarolás leállítására, a választási beavatkozások beszüntetésére szólította fel Ukrajnát Szijjártó Péter külgazdasági és külügyminiszter pénteken az ország budapesti nagykövetsége előtt.
2026. Március 07. 10:00, szombat | Belföld
Nébih: Bács-Kiskun vármegyében ismét igazolták a madárinfluenzát
2026. Március 06. 12:00, péntek | Belföld
Választás 2026 - Péntek délután vagy szombaton sorsolják ki a jelöltek szavazólapi sorrendjét
Péntek délután vagy szombaton sorsolják ki az egyéni választókerületi bizottságokban, hogy a képviselőjelöltek milyen sorrendben kövessék egymást az országgyűlési választás szavazólapjain.
2026. Március 06. 07:06, péntek | Belföld
Szijjártó Péter: minden határon túlmegy, hogy Volodimir Zelenszkij halálosan megfenyegette Orbán Viktort
Minden határon túlmegy, hogy Volodimir Zelenszkij ukrán elnök gyakorlatilag halálosan megfenyegette Orbán Viktor kormányfőt, Magyarországot azonban nem lehet zsarolni, akárhogyan is fenyegetőznek

