Hírek
2018. Augusztus 24. 20:08, péntek |
Belföld
Forrás: mti
Sean Paul lemondta szegedi koncertjét
Egy nappal tervezett koncertje előtt Sean Paul lemondta fellépését a Szegedi Ifjúsági Napokon (SZIN). A jamaicai sztár szombaton szerepelt volna a fesztiválon headlinerként, ám egy régebbi térdsérülése közbeszólt.
Sean Paul menedzsmentjének tájékoztatása szerint az énekes állapota olyan stádiumba került, amely azonnali operációt igényel, emiatt kénytelen szegedi koncertjét lemondani - közölték a szervezők pénteken az MTI-vel.
Kolonics Erika, a SZIN főszervezője kiemelte: korábban úgy volt, hogy egy nappal fellépése előtt érkezik Szegedre Sean Paul, aki szerette volna megismerni a várost. Bár a zenekar megérkezett, a főszereplő Florida felé tart egy fájdalmas térdporcsérüléssel.
"Megpróbáljuk pótolni Sean Paul hiányát, ami egy nappal a fellépés előtt szinte lehetetlen" - mondta a főszervező.
Az idén ötvenéves SZIN szerdán kezdődött és szombat a zárónap. A nyárzáró fesztiválon pénteken este lép fel a Pet Shop Boys, korábban koncertet adott Jess Glynne, Wilkinson, dj-szettet adott a Faithless, a hazai élvonalból mások mellett Ákos zenélt, pénteken este a Halott Pénz ad műsort, szombaton pedig Lovasi András.
Az Újszegedi Partfürdőn 1395 fellépőt láthat a közönség a több mint 150 zenei program során. A SZIN-en több mint ötszáz ember dolgozik, és minden korábbinál több kiállító és vendéglátó várja a közönséget.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Január 20. 07:12, kedd | Belföld
MÁV-csoport: 13 százalékot meghaladó keresetnövekedés az idén
A kiegészítő bérfejlesztéssel a MÁV-csoport dolgozóinak alapbére 9,6 százalékkal nő, az összes emelést és juttatást beleszámolva 13 százalékkal kereshetnek többet az idén
2026. Január 20. 07:07, kedd | Belföld
NAK-Magosz: online petíció indult az élelmiszer-biztonság és magyar gazdák védelmében
2026. Január 20. 07:06, kedd | Belföld
A Mol szándéknyilatkozatot írt alá a szerb NIS többségi tulajdonának megvásárlásáról
2026. Január 19. 07:25, hétfő | Belföld
Izraeli-palesztin - Orbán Viktor közzétette Donald Trump meghívólevelét a gázai Béketanácsba
Közzétette vasárnap a Facebookon Orbán Viktor miniszterelnök azt a levelet, amelyben Donald Trump amerikai elnök meghívja Magyarországot a gázai Béketanácsba, és azt is közölte, hogy elfogadta a felkérést.
