Hírek
2012. Március 07. 14:19, szerda |
Sport
Forrás: mno.hu / MTI
Szakkommentátor lesz a pilóta
Az angol BBC tévécsatornánál vállalt szakkommentátori szerepkört Jaime Alguersuari, aki tavaly még a Forma-1-es Toro Rosso istálló pilótája volt.
A spanyol versenyző, aki ugyan maradandót nem tudott alkotni az autósport elitkategóriájában, azzal állított fel csúcsot, hogy 2009 nyarán – a Magyar Nagydíjon, 19 évesen és 125 naposan – az F1 legfiatalabb pilótája lett. „Bizonyára izgalmas lesz, hogy más szemüvegen át nézhetem majd a versenyeket” – fogalmazott Alguersuari, aki erre az esztendőre nem talált magának csapatot.
A világbajnokság március 18-án kezdődik Melbourne-ben.
MTI / mno
Ezek érdekelhetnek még
2026. Június 07. 12:00, vasárnap | Sport
Premier League - Szoboszlaié a szezon legszebb gólja a Liverpoolnál
Szoboszlai Dominik Arsenalnak lőtt szabadrúgásgólját választották a szezon legszebb találatának a Liverpool labdarúgócsapatának szurkolói.
2026. Június 07. 08:45, vasárnap | Sport
Női kézilabda BL - A Brest legyőzésével döntőben a címvédő Győr
A címvédő Győri Audi ETO KC 31-30-ra nyert a francia Brest Bretagne ellen a női kézilabda Bajnokok Ligája budapesti négyes döntőjének szombati második elődöntőjében.
2026. Június 06. 11:49, szombat | Sport
Magyar-finn - Varga duplájával hazai siker
A magyar labdarúgó-válogatott 2-1-re legyőzte a finn csapatot a Puskás Arénában pénteken rendezett barátságos mérkőzésen.
2026. Június 05. 10:00, péntek | Sport
Magyar-finn - Rossi: Szappanos kezd a kapuban
Marco Rossi szövetségi kapitány elárulta, hogy a magyar labdarúgó-válogatottól búcsúzó kapus, Szappanos Péter kezd majd pénteken a finnek elleni barátságos mérkőzésen.
