Hírek
2015. Október 15. 07:42, csütörtök |
Belföld
Forrás: MTI
Szennyvízgödörbe esett és megfulladt egy kisgyermek Somogyban
Szennyvízgödörbe esett és megfulladt egy kisgyermek Somogyszilben - közölte a Somogy Megyei Rendőr-főkapitányság szerdán késő este az MTI-vel.
A sajtószolgálat tájékoztatása szerint a gyermek eltűnését szerda délután jelentették a rendőrségen, nem sokkal ezután egy szennyvízgödörben holtan találtak rá.
A rendőrök megkezdték a helyszíni szemlét, adatgyűjtést, kihallgatásokat. A Somogy Megyei Rendőr-főkapitányság Bűnügyi Igazgatósága gondatlanságból elkövetett emberölés vétség elkövetésének gyanúja miatt indított eljárást ismeretlen tettes ellen.
Az MTI információja szerint egy két és fél éves kisfiú az áldozat, aki nem sokkal négy óta előtt kóborolt el otthonról. A holttestére a házuk közelében, az út túloldalán egy gazos területen lévő szennyvízgödörben találtak rá.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Április 23. 09:00, csütörtök | Belföld
Lőrincz Viktória és Ruff Bálint is szerepet kap az új kormányban
2026. Április 23. 06:47, csütörtök | Belföld
Mol: megérkeztek Ukrajnába a Barátság vezetéken az újraindulás utáni első kőolajszállítmányok
Megérkeztek Ukrajnába a Barátság vezetéken az újraindulás utáni első kőolajszállítmányok - közölte a Mol szerdán a Budapesti Értéktőzsde honlapján.
2026. Április 22. 15:00, szerda | Belföld
Kapitány István: a Tisza-kormány intézkedéssorozattal növeli a gazdaság termelékenységét és a kkv-szektor hatékonyságát
2026. Április 22. 14:00, szerda | Belföld
Május 9-re hívta össze az Országgyűlés alakuló ülését a köztársasági elnök
Május 9-én 10 órára hívta össze az új Országgyűlés alakuló ülését Sulyok Tamás köztársasági elnök - közölte a Sándor-palota az MTI-vel.
