Hírek
2023. Január 05. 10:04, csütörtök |
Belföld
Forrás: MKIF
Tejköd a magyar autópályán - Perceken belül két baleset is történt ugyanott
Egy kamion figyelmetlenül próbált meg megelőzni egy másik teherautót december 16-án, az M7-en Balatonszárszó mellett.
A fehér furgon a kamion holtterében haladt, összeértek a belső sávban.
- Az ütközés után a két jármű félreállt.
-Mindketten bekapcsolták a vészvillogót.
Alig telt el néhány perc, amikor újabb baleset történt. Több érkező autó is fékezni kezdett.
Az utolsó valószínűleg túl nagy sebességgel jött, nem későn vette észre a balesetet, félre rántotta a kormányt. Előbb az első balesetben sérült furgonnak ment neki, majd egy szabályosan, a külső sávban haladó autónak.
Mindig az út és látási viszonyoknak megfelelőlen válasszuk meg a sebességet, tartsuk be a követési távolságot - hívja fel a figyelmet a videót közösségi oldalán közlő MKIF Zrt.
Az autópályán minden csak másodpercekbe telik - teszi hozzá az autópályafenntartó.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Április 23. 09:00, csütörtök | Belföld
Lőrincz Viktória és Ruff Bálint is szerepet kap az új kormányban
2026. Április 23. 06:47, csütörtök | Belföld
Mol: megérkeztek Ukrajnába a Barátság vezetéken az újraindulás utáni első kőolajszállítmányok
Megérkeztek Ukrajnába a Barátság vezetéken az újraindulás utáni első kőolajszállítmányok - közölte a Mol szerdán a Budapesti Értéktőzsde honlapján.
2026. Április 22. 15:00, szerda | Belföld
Kapitány István: a Tisza-kormány intézkedéssorozattal növeli a gazdaság termelékenységét és a kkv-szektor hatékonyságát
2026. Április 22. 14:00, szerda | Belföld
Május 9-re hívta össze az Országgyűlés alakuló ülését a köztársasági elnök
Május 9-én 10 órára hívta össze az új Országgyűlés alakuló ülését Sulyok Tamás köztársasági elnök - közölte a Sándor-palota az MTI-vel.
