Hírek
2017. Október 28. 17:44, szombat |
Belföld
Forrás: mti
Tizenöten megsérültek egy balesetben Somogyban
Személyautó és kisbusz ütközött a 61-es úton Böhönye és Nagybajom között szombaton, 15-en megsérültek - tájékoztatott a Somogy Megyei Rendőr-főkapitányság a rendőrség honlapján.
Azt írták: a baleset következtében a kisbusz az út melletti árokba került és az oldalára borult. Hárman szenvedtek súlyos, tizenketten könnyebb sérüléseket, őket a mentők kórházba vitték.
A mentés és a helyszínelés teljes útzár mellett kezdődött meg, jelenleg félpályán haladhat a forgalom.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Április 23. 06:47, csütörtök | Belföld
Mol: megérkeztek Ukrajnába a Barátság vezetéken az újraindulás utáni első kőolajszállítmányok
Megérkeztek Ukrajnába a Barátság vezetéken az újraindulás utáni első kőolajszállítmányok - közölte a Mol szerdán a Budapesti Értéktőzsde honlapján.
2026. Április 22. 15:00, szerda | Belföld
Kapitány István: a Tisza-kormány intézkedéssorozattal növeli a gazdaság termelékenységét és a kkv-szektor hatékonyságát
2026. Április 22. 14:00, szerda | Belföld
Május 9-re hívta össze az Országgyűlés alakuló ülését a köztársasági elnök
Május 9-én 10 órára hívta össze az új Országgyűlés alakuló ülését Sulyok Tamás köztársasági elnök - közölte a Sándor-palota az MTI-vel.
2026. Április 22. 14:00, szerda | Belföld
Orbán Viktor is aláírta a Sulyok Tamás köztársasági elnököt támogató petíciót
Orbán Viktor is aláírta a Sulyok Tamás köztársasági elnököt támogató petíciót, a miniszterelnök kedden Facebook-oldalán azt közölte: \"én már aláírtam\".
