Hírek
2021. Április 11. 16:04, vasárnap |
Belföld
Forrás: infovárosok/police.hu
Több mint 15 millió forintot csalt ki
Többeket is átvert befektetési lehetőségekkel. A zalaegerszegi rendőrök most fejezték be a nyomozást a fiatal férfi ügyében.
A rendőrségen még 2019-ben tett bejelentést egy férfi, hogy több százezer forintot csaltak ki tőle egy csaló. A nyomozók azonnal az ügy felderítésébe kezdtek. Kiderült, hogy egy akkor 25 éves zalaegerszegi férfi egy cég nevében eljárva tévedésbe ejtett, és tartott 30 sértettet – közölte a rendőrség. A gyanú szerint a zalaegerszegi lakos a cég ügyintézőjeként, befektetési lehetőséget ajánlva összesen több mint 15 millió forintot csalt ki a sértettektől.
A Zalaegerszegi Rendőrkapitányság csalás bűntett elkövetésének megalapozott gyanúja miatt folytatott nyomozást. A rendőrök a szükséges eljárási cselekményeket elvégezték az ügyben, és a keletkezett iratokat a napokban vádemelési javaslattal megküldték az illetékes ügyészségnek.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Április 23. 11:00, csütörtök | Belföld
Kapitány István: kilenc százalék lesz a minimálbér után fizetendő személyi jövedelemadó
Kilenc százalék lesz a minimálbér után fizetendő személyi jövedelemadó - közölte a leendő gazdasági és energetikai miniszter szerdán a Facebookon.
2026. Április 23. 09:00, csütörtök | Belföld
Lőrincz Viktória és Ruff Bálint is szerepet kap az új kormányban
2026. Április 23. 06:47, csütörtök | Belföld
Mol: megérkeztek Ukrajnába a Barátság vezetéken az újraindulás utáni első kőolajszállítmányok
Megérkeztek Ukrajnába a Barátság vezetéken az újraindulás utáni első kőolajszállítmányok - közölte a Mol szerdán a Budapesti Értéktőzsde honlapján.
