Hírek
2017. Június 02. 14:16, péntek |
Belföld
Forrás: mti
Több mint 47 ezer autót ellenőriztek a rendőrök egy nemzetközi műveletben - VIDEÓVAL
A rendőrök egy nemzetközi műveletben több mint 47 ezer autót ellenőriztek, 43-at lefoglaltak és 38 körözött embert elfogtak
- közölte az Országos Rendőr-főkapitányság kommunikációs szolgálata pénteken a rendőrség honlapján.
A Délkelet-európai Rendészeti Központ szervezésében nemzetközi műveletben vett részt országszerte a magyar rendőrség 2772 munkatársa május 16-án és 17-én - olvasható a közleményben. A műveletben a rendőrök együttműködtek a Nemzeti Adó- és Vámhivatal, a Polgárőrség, a Nemzeti Közlekedési Hatóság, az okmányirodák, valamint a részt vevő országok rendőrségeinek tagjaival.
Az akcióban a részt vevő szakértők 47 085 járművet, 37 995 embert és 46 614 dokumentumot ellenőriztek. A rendőrség lefoglalt 43 gépjárművet 177 millió forint értékben, és a rendőrök elfogtak 38 embert, akivel szemben magyar és nemzetközi körözések voltak érvényben.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Március 07. 12:00, szombat | Belföld
Megkezdődik szerdán az Adria kőolajvezeték kapacitásteszt-sorozata
Megkezdődik szerdán az Adria kőolajvezeték 11 hónapos, hosszú távú kapacitásteszt-sorozata – közölte a Mol pénteken az MTI-vel.
2026. Március 07. 10:00, szombat | Belföld
Szijjártó Péter: Magyarország nem kér a zsarolásból, nem kér a fenyegetőzésből
A fenyegetőzés és a zsarolás leállítására, a választási beavatkozások beszüntetésére szólította fel Ukrajnát Szijjártó Péter külgazdasági és külügyminiszter pénteken az ország budapesti nagykövetsége előtt.
2026. Március 07. 10:00, szombat | Belföld
Nébih: Bács-Kiskun vármegyében ismét igazolták a madárinfluenzát
2026. Március 06. 12:00, péntek | Belföld
Választás 2026 - Péntek délután vagy szombaton sorsolják ki a jelöltek szavazólapi sorrendjét
Péntek délután vagy szombaton sorsolják ki az egyéni választókerületi bizottságokban, hogy a képviselőjelöltek milyen sorrendben kövessék egymást az országgyűlési választás szavazólapjain.
