Hírek
2022. Június 03. 08:18, péntek |
Belföld
Forrás: MTI -foto pixabay
Több mint száz határsértőt tartóztattak fel Csongrád-Csanád megyében az éjszaka
A magyar rendőrök cseh kollégáikkal, valamint polgárőrökkel és mezőőrökkel együttműködve hét csoportban 115 határsértőt tartóztattak fel Csongrád-Csanád megyében péntekre virradó éjszaka - közölte a rendőrség a honlapján
A Mórahalom, Ásotthalom, Szeged közigazgatási területén feltartóztatott csoportok tagjai ellenőrzésük során szír, afgán, tunéziai és pakisztáni állampolgárnak vallották magukat.
A határsértőkkel szemben a rendőrök a hatályos magyar jogszabályoknak megfelelően jártak el - írták.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Június 08. 09:00, hétfő | Belföld
A miniszterelnök és az oktatási miniszter is köszöntötte a pedagógusokat
A pedagógusokat köszöntötte Magyar Péter miniszterelnök és Lannert Judit oktatási és gyermekügyi miniszter vasárnap.
2026. Június 08. 07:03, hétfő | Belföld
Szimpátiatüntetést tartottak a lemondásra felszólított közjogi méltóságok és állami intézményvezetők mellett Budapesten
Szimpátiatüntetést tartottak a Magyar Péter miniszterelnök által lemondásra felszólított közjogi méltóságok és állami intézményvezetők mellett vasárnap Budapesten, a Sándor-palotánál.
2026. Június 07. 16:00, vasárnap | Belföld
Munkaerőhiánytól tartanak a vendégmunkások alkalmazásának szigorítása kapcsán
A gazdaság növekedési kilátásainak romlásától tartanak szakmai szervezetek a vendégmunkások munkavállalási lehetőségeinek szigorítása miatt
2026. Június 07. 16:00, vasárnap | Belföld
Kármán András: bizalmat kapott Magyarország és a jelenlegi gazdaságpolitikai irány a három nagy hitelminősítőtől
Bizalmat kapott Magyarország és ezzel a jelenlegi költségvetési, gazdaságpolitikai irány is
