Hírek
2012. Szeptember 27. 11:00, csütörtök |
Belföld
Forrás: MTI Fotó: Lakatos Péter
Torlódás az M3-as autópályán baleset miatt
Az útról lehajtva kerülik ki a járművek a baleset helyszínét az M3-as autópálya fővárosi szakaszán, a Nagy Lajos király úti felüljáró előtt 2012. szeptember 27-én, ahol több autó és egy menetrend szerinti távolsági autóbusz összeütközött össze. A baleset során egy kisgyermek könnyebben megsérült, őt a mentők kórházba szállították. A helyszínelés idejére az autópálya bevezető szakaszát lezárták, óriási torlódás alakult ki.

Ezek érdekelhetnek még
2026. Március 08. 08:31, vasárnap | Belföld
Orbán Viktor: nem hagyhatjuk, hogy a gyűlölet és a félelemkeltés eluralkodjon Magyarországon
Nem hagyhatjuk, hogy a gyűlölet és a félelemkeltés eluralkodjon Magyarországon. Ennek sürgősen véget kell vetni!
2026. Március 08. 08:30, vasárnap | Belföld
Óriási tömeg fogadta Magyar Péter Pécsett
Szombat este ismét Pécsre látogatott Magyar Péter, aki országos politikai szerepvállalása óta már ötödik alkalommal tartott rendezvényt a városban. A Széchenyi tér ezúttal is megtelt, sok fiatal is érkezett az eseményre.
2026. Március 07. 12:00, szombat | Belföld
Megkezdődik szerdán az Adria kőolajvezeték kapacitásteszt-sorozata
Megkezdődik szerdán az Adria kőolajvezeték 11 hónapos, hosszú távú kapacitásteszt-sorozata – közölte a Mol pénteken az MTI-vel.
2026. Március 07. 10:00, szombat | Belföld
Szijjártó Péter: Magyarország nem kér a zsarolásból, nem kér a fenyegetőzésből
A fenyegetőzés és a zsarolás leállítására, a választási beavatkozások beszüntetésére szólította fel Ukrajnát Szijjártó Péter külgazdasági és külügyminiszter pénteken az ország budapesti nagykövetsége előtt.

