Hírek
2017. Június 11. 09:35, vasárnap |
Belföld
Forrás: mti
Tűz volt egy épülő társasházban Vecsésen, holttestet is találtak
Kigyulladt egy még épülő társasház Vecsésen, a tűz elfojtása után az épületben egy holttestet találtak - közölte az MTI-vel vasárnap hajnalban az Országos Katasztrófavédelmi Főigazgatóság (OKF).
Tájékoztatása szerint egy földszinti helyiségben csaptak fel a lángok, amelyekhez a fővárosi hivatásos tűzoltókat riasztották.
A rajok elfojtották a tüzet, majd átvizsgálták az épületet, és ekkor találták meg a holttestet.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Július 23. 13:00, csütörtök | Belföld
NKA-ügy - Tarr Zoltán: tovább fokozódik a botrány
Tovább fokozódik a \"Hankó-botrány\", az ügyészség nyomozói kedden lefoglalták a Fidesz szervereit, szerdán pedig egy újabb embert vettek őrizetbe a Nemzeti Kulturális Alap (NKA) támogatásai miatt folyó nyomozás ügyében
2026. Július 23. 10:00, csütörtök | Belföld
A legfőbb ügyész lemondása - Magyar Péter: az ország újabb Orbán-bábtól szabadult meg
A legfőbb ügyész lemondásával \"az ország újabb Orbán-bábtól szabadult meg\" - reagált a miniszterelnök Nagy Gábor Bálint bejelentésére.
2026. Július 23. 07:22, csütörtök | Belföld
Lemondott Nagy Gábor Bálint legfőbb ügyész
Nagy Gábor Bálint legfőbb ügyész szerdán benyújtotta lemondását, az erről szóló közlemény az ügyészség honlapján jelent meg.
2026. Július 23. 07:21, csütörtök | Belföld
Vitézy Dávid ismertette a vasútfejlesztés tízéves programját, az M3-as metró meghosszabbítását is bejelentette
Vitézy Dávid és Magyar Péter ismertette a tizenöt éves Baross Gábor Terv következő tíz évre szóló vasútfejlesztési munkatervét.
