Hírek
2020. Május 15. 12:01, péntek |
Belföld
Forrás: mti
Vádat emeltek egy droggal kereskedő egyetemista lány ellen Pécsen
Kábítószer-kereskedelem miatt vádat emeltek a egy húszéves egyetemista lány ellen, mert extasytablettát árult egy pécsi szórakozóhelyen tavaly februárban - tájékoztatta a Baranya Megyei Főügyészség pénteken az MTI-t.
A Pécsi Járási Ügyészség által megvádolt lányt a szórakozóhely biztonsági őrei fülelték le, miközben öt tablettát adott el egy férfinak a nála lévő több mint ötven közül. A vádlott korábban egy ismeretlentől vette a tablettákat, hogy később eladja őket - írták.
Az ügyészség - a járványügyi helyzet miatt bevezetett új jogszabályok alapján, tárgyalás mellőzésével - büntetővégzés meghozatalát indítványozta.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Március 07. 12:00, szombat | Belföld
Megkezdődik szerdán az Adria kőolajvezeték kapacitásteszt-sorozata
Megkezdődik szerdán az Adria kőolajvezeték 11 hónapos, hosszú távú kapacitásteszt-sorozata – közölte a Mol pénteken az MTI-vel.
2026. Március 07. 10:00, szombat | Belföld
Szijjártó Péter: Magyarország nem kér a zsarolásból, nem kér a fenyegetőzésből
A fenyegetőzés és a zsarolás leállítására, a választási beavatkozások beszüntetésére szólította fel Ukrajnát Szijjártó Péter külgazdasági és külügyminiszter pénteken az ország budapesti nagykövetsége előtt.
2026. Március 07. 10:00, szombat | Belföld
Nébih: Bács-Kiskun vármegyében ismét igazolták a madárinfluenzát
2026. Március 06. 12:00, péntek | Belföld
Választás 2026 - Péntek délután vagy szombaton sorsolják ki a jelöltek szavazólapi sorrendjét
Péntek délután vagy szombaton sorsolják ki az egyéni választókerületi bizottságokban, hogy a képviselőjelöltek milyen sorrendben kövessék egymást az országgyűlési választás szavazólapjain.
