Hírek
2018. Augusztus 31. 18:06, péntek |
Belföld
Forrás: mti
Vascsövekkel félholtra vertek egy karbantartót a lakók Kőbányán
Őrizetbe vett a rendőrség három embert, akiket azzal gyanúsítanak, hogy megvertek egy férfit Kőbányán.
Az Index a Kőbánya Blues Facebook-csoportra hivatkozva pénteken írt a kedden történt esetről. A beszámoló szerint a Kőrösi Csoma Sándor úton két karbantartó munkás dolgozott. A munkálatok zajjal jártak, emiatt a lakók veszekedni kezdtek egyikükkel, majd - a Facebook-csoport megfogalmazása szerint - "vascsövekkel félholtra verték".
A rendőrség az MTI megkeresésére megerősítette, hogy a BRFK X. kerületi rendőrkapitánysága felfegyverkezve, csoportosan elkövetett garázdaság és más bűncselekmények miatt folytat büntetőeljárást.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Március 07. 12:00, szombat | Belföld
Megkezdődik szerdán az Adria kőolajvezeték kapacitásteszt-sorozata
Megkezdődik szerdán az Adria kőolajvezeték 11 hónapos, hosszú távú kapacitásteszt-sorozata – közölte a Mol pénteken az MTI-vel.
2026. Március 07. 10:00, szombat | Belföld
Nébih: Bács-Kiskun vármegyében ismét igazolták a madárinfluenzát
2026. Március 07. 10:00, szombat | Belföld
Szijjártó Péter: Magyarország nem kér a zsarolásból, nem kér a fenyegetőzésből
A fenyegetőzés és a zsarolás leállítására, a választási beavatkozások beszüntetésére szólította fel Ukrajnát Szijjártó Péter külgazdasági és külügyminiszter pénteken az ország budapesti nagykövetsége előtt.
2026. Március 06. 12:00, péntek | Belföld
Választás 2026 - Péntek délután vagy szombaton sorsolják ki a jelöltek szavazólapi sorrendjét
Péntek délután vagy szombaton sorsolják ki az egyéni választókerületi bizottságokban, hogy a képviselőjelöltek milyen sorrendben kövessék egymást az országgyűlési választás szavazólapjain.
