Hírek
2012. Január 30. 13:45, hétfő |
Belföld
Forrás: mno.hu/MTI
Végre egy jó hír az autósoknak
Csökkenti bruttó 5 forinttal a 95-ös benzin és 8 forinttal a gázolaj literenkénti nagykereskedelmi árát szerdán a Mol Nyrt. – értesült piaci forrásokból az MTI hétfőn.
A mostani csökkentéssel a gázolaj átlagára 436 forintra mérséklődik, a benziné pedig 421-423 forint lesz.
A Mol egy hete bruttó 5 forinttal mérsékelte a gázolaj literenkénti nagykereskedelmi árát, a benziné akkor nem változott. Az üzemanyagok az új év első napján a 2 százalékpontos áfaemelés miatt drágultak: a forgalmi adó 25-ről 27 százalékra növelése 6, illetve 7 forinttal emelte a 95-ös benzin és a gázolaj átlagárát a számítások szerint. Tavaly január elején a benzin átlagára 360-361 forint, a gázolajé pedig 351 forint volt.
Az autósok 20-25 forintos árkülönbséget is tapasztalhatnak a kutaknál.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Április 23. 06:47, csütörtök | Belföld
Mol: megérkeztek Ukrajnába a Barátság vezetéken az újraindulás utáni első kőolajszállítmányok
Megérkeztek Ukrajnába a Barátság vezetéken az újraindulás utáni első kőolajszállítmányok - közölte a Mol szerdán a Budapesti Értéktőzsde honlapján.
2026. Április 22. 15:00, szerda | Belföld
Kapitány István: a Tisza-kormány intézkedéssorozattal növeli a gazdaság termelékenységét és a kkv-szektor hatékonyságát
2026. Április 22. 14:00, szerda | Belföld
Május 9-re hívta össze az Országgyűlés alakuló ülését a köztársasági elnök
Május 9-én 10 órára hívta össze az új Országgyűlés alakuló ülését Sulyok Tamás köztársasági elnök - közölte a Sándor-palota az MTI-vel.
2026. Április 22. 14:00, szerda | Belföld
Orbán Viktor is aláírta a Sulyok Tamás köztársasági elnököt támogató petíciót
Orbán Viktor is aláírta a Sulyok Tamás köztársasági elnököt támogató petíciót, a miniszterelnök kedden Facebook-oldalán azt közölte: \"én már aláírtam\".
