Városlista
2026. április 23, csütörtök - Béla

Hírek

2021. Április 28. 08:56, szerda | Belföld
Forrás: mti - illusztráció: police.hu

Véletlenül megszúrta barátját egy férfi Bekecsen

Véletlenül megszúrta barátját egy férfi Bekecsen

Pillangókéssel megsebesítette barátját egy 23 éves férfi a Borsod-Abaúj-Zemplén megyei Bekecsen, a szúrás véletlen volt,

de a megyei főügyészség vádat emelt ellene életveszélyt okozó, gondatlanságból elkövetett súlyos testi sértés miatt - tájékoztatta a vádhatóság kedden az MTI-t.

A közlemény szerint a két férfi 2020 júniusában egy bekecsi vendéglátóhelyen italozott, majd hazaindultak. Gyaloglás közben a vádlott elővette pillangókését, játszott, forgatta, hadonászott vele, miközben a barátjával játékból lökdösődött és árnyékbokszolt. Egy alkalommal a vádlott a barátját bal karjával a nyakánál átölelve magához húzta, a jobb kezében lévő pillangókéssel felé hadonászott, és véletlenül megszúrta a felsőtestét.

Ezt látva a vádlott a sértettet leültette egy padra, a kezét rászorította a sebre és segítséget kért.

Az ügyészség a büntetett előéletű vádlottra - tárgyalás mellőzésével - felfüggesztett fogházbüntetés kiszabását indítványozta.

Címkék: bekecs, késelés

Ezek érdekelhetnek még

2026. Április 22. 14:00, szerda | Belföld

Május 9-re hívta össze az Országgyűlés alakuló ülését a köztársasági elnök

Május 9-én 10 órára hívta össze az új Országgyűlés alakuló ülését Sulyok Tamás köztársasági elnök - közölte a Sándor-palota az MTI-vel.

2026. Április 22. 14:00, szerda | Belföld

Orbán Viktor is aláírta a Sulyok Tamás köztársasági elnököt támogató petíciót

Orbán Viktor is aláírta a Sulyok Tamás köztársasági elnököt támogató petíciót, a miniszterelnök kedden Facebook-oldalán azt közölte: \"én már aláírtam\".

2026. Április 22. 10:00, szerda | Belföld

Magyar Péter: garanciát kértem a felvidéki magyarokat börtönnel fenyegető szlovák jogszabály hatályon kívül helyezésére

Garanciát kért Magyar Péter leendő miniszterelnök Robert Fico szlovák kormányfőtől kedden arra, hogy a felvidéki magyarokat börtönnel fenyegető jogszabályt Szlovákia hatályon kívül helyezi.