Hírek
2021. Augusztus 16. 13:01, hétfő |
Belföld
Forrás: infovárosok/police.hu
Vonatsínekről mentettek egy nőt a rendőrök
A kecskeméti rendőrök lehúzták a sínekről a megsérült asszonyt.
A kecskeméti vasútállomáson szolgálatteljesítésük során vasárnap 15 óra 15 perckor két helyi járőr arra lett figyelmes, hogy a síneken fekszik valaki. Együd Anita Adrienn és Gurdics Sándor őrmesterek azonnal odarohantak az asszonyhoz, akit lehúztak a sínekről - közölte a rendőrség.
A 66 éves helyi lakos elmondta, hogy a vélhetően a meleg miatt megszédült és a sínek közé esett, beverte a fejét és nem tudott felkelni.
A rendőrök azonnal értesítették a mentőszolgálat munkatársait, akik percek alatt a helyszínre értek, és kórházba szállították a sérültet.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Április 22. 15:00, szerda | Belföld
Kapitány István: a Tisza-kormány intézkedéssorozattal növeli a gazdaság termelékenységét és a kkv-szektor hatékonyságát
2026. Április 22. 14:00, szerda | Belföld
Május 9-re hívta össze az Országgyűlés alakuló ülését a köztársasági elnök
Május 9-én 10 órára hívta össze az új Országgyűlés alakuló ülését Sulyok Tamás köztársasági elnök - közölte a Sándor-palota az MTI-vel.
2026. Április 22. 14:00, szerda | Belföld
Orbán Viktor is aláírta a Sulyok Tamás köztársasági elnököt támogató petíciót
Orbán Viktor is aláírta a Sulyok Tamás köztársasági elnököt támogató petíciót, a miniszterelnök kedden Facebook-oldalán azt közölte: \"én már aláírtam\".
2026. Április 22. 10:00, szerda | Belföld
Magyar Péter: garanciát kértem a felvidéki magyarokat börtönnel fenyegető szlovák jogszabály hatályon kívül helyezésére
Garanciát kért Magyar Péter leendő miniszterelnök Robert Fico szlovák kormányfőtől kedden arra, hogy a felvidéki magyarokat börtönnel fenyegető jogszabályt Szlovákia hatályon kívül helyezi.
